Archiv

Seznam položek archívu

Články schůzí spolku
Články aktualit spolku
Nařízení SVS
Články kroužku
Úkoly z kroužku


Tisk článku

Medové slavnosti na Hradku u Nechanic

Plakát Medových slavností

 

Tisk článku

Setkání rodáků a přátel obce Hněvčeves

Setkání rodáků a přátel obce Hněvčeves     Tuto sobotu 25. června 2016 měl náš spolek tu čest účastnit se významných oslav obce Hněvčeves "Setkání rodáků a přátel obce Hněvčeves". Bohatého programu plného hudby, různých vystoupení a atrakcí pro děti i dospělé, se zůčastnili i někteří členové našeho spolku (př. Hladík, př. Dubský a př. Bauer). Stánek našeho spolku byl přímo v centru dění akce, a tak jsme mohli návštěvníkům a zájemcům o včelařství průběžně odpovídat na veškeré jejich i někdy velmi zvídavé dotazy.

     K vidění byl zejména prosklený úl s živými včelami (ten zajímal opravdu každého), elektrický zvratný medomet, pomůcky pro práci ve včelách včetně ukázky rámků stavebních či s natavenými mezistěnami, kompletní nástavkový úl s výukovými fotoplásty, výukové panely a samozřejmě pro zájemce byl i nachystán k zakoupení letošní med v různých baleních. Počasí bylo nádherné a díky větru bylo vedro i dobře snesitelné. Pár fotek z akce můžete shlédnout ZDE.


Info ke kroužku 22. dubna 2016

Info ke kroužku 22. dubna 2016     


     Kroužek včelaříků se tento pátek 22. dubna 2016 pro nemoc bohužel ruší. Další kroužek za týden v pátek 29. dubna 2016 už by měl normálně proběhnout. Sledujte webové stránky, pokusím se vyvěsit alespoň testík k pracovním listům "Život včelí matky".


Úrazové pojištění členů ČSV a vedoucích včelařských kroužků

     V příloze článku naleznete dokumenty k otázce pojištění členů Českého svazu včelařů a vedoucích včelařských kroužků. Členové včelařských kroužků (děti) jsou tedy také pojištěny naprosto stejně jako kterýkoli jiný řádný (dospělí) člen Českého svazu včelařů.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
pojisteni-vedoucich-vcelarskych-krouzku.pdf 64.9 Kb
urazove-pojisteni-clenu-csv.pdf 153.3 Kb